info@healthclubjulien.nl 0344 – 60 22 04

Het was 18 juni 1997 dat Angelique Ravestijn bij ons binnenstapte. Het was nog in het oude pand, de verbouwde boerderij, waarbij de koeienstal nog als groepsleszaal fungeerde, de deel als kantine en de hooizolder als judozaal. Nu 25 jaar later stapt Angelique nog steeds even vrolijk binnen, zelden overslaand (op vakanties na) en altijd met veel plezier. Wij zijn hartstikke blij en trots dat we velen van onze leden zolang bij ons hebben en dat kunnen bieden waar men naar op zoek is. Voor velen is dat verschillend, maar gezelligheid, goede, resultaatgerichte en verantwoorde trainingen met ruim aanbod en variatie en aandacht voor de persoon zijn toch meestal de ingrediënten waar een ieder naar verlangd.

Maandag 4 juli 2022 stond Angelique, voor haar totaal onverwacht, in de spotlights. Op haar vaste Power uur met instructrice Marit van der Boon, vroeg laatst genoemde haar ook even naar voren te komen. Na mooie woorden van Marit, werden haar de bloemen overhandigt, een mooie cadeaubon die ze bij de “Juliën-partners” kan inleveren en de toezegging dat ze een speciaal ontworpen 25+ Membershirt gaat ontvangen, met daarop haar naam.

Angelique; BEDANKT voor al die jaren, namens ons allemaal!

Team Juliën
Juliën en Monique