info@healthclubjulien.nl 0344 – 60 22 04

Vanaf haar 5e jaar was ze reeds actief in onze club, was het eerst als meisje in de dansgroepen, de laatste 3,5 jaar als receptioniste. Niemand kon om haar heen, haar hartelijke welkom, het altijd attent zijn en haar vriendelijkheid en echte interesse, we gaan het enorm missen. Als collega een vaste waarde waar je op terug kon vallen, vol met ideeën en creativiteit en altijd met een mening.

Studie en stage gooien nu helaas roet in het eten, wat betekent dat we afscheid moeten nemen. Zeker niet van Elise zelf, maar wel van Elise als receptioniste. Elise, succes met jouw studie en je verdere loopbaan. Doe je dit net als al die jaren bij ons, dan staat jou een glanzende en prachtige toekomst te wachten. Wij twijfelen daar geen moment aan.

Dankjewel!