04-07-2025
En dan is het zover, je moet het podium op. Weken en maanden van voorbereiding zijn er aan vooraf gegaan, toewerken naar de jaarlijkse uitvoering.
Dit jaar is er gekozen voor de mooie, gezellige en goed uitgeruste locatie Het Dorpshuis te Kesteren, waarbij er samen met de vrijwilligers van het Dorpshuis en toneelvereniging Castra hard aan de voorbereidingen is gewerkt. Denk daarbij aan geluid, licht, zitplaatsen, backstage ruimte, podium, inschrijftafels en catering.
Om 18.30 uur is er de inloop voor de toeschouwers, die in grote getallen zijn gekomen. Ruim 100 kaartjes zijn de toonbank overgegaan, die opa`s en oma`s, vaders en moeders, broertjes en zusjes gretig afgenomen hebben, wat al snel zal blijken, geen miskoop te zijn geweest, want de avond is overweldigend.
De organisatie die in handen is van Vince, Noera, Jip en Mandy blijkt een geoliede machine te zijn. Met presentator Vince aan het hoofd, passeren er maar liefst 22 dansjes op het podium, waar de vonken van afspatten.
Het enthousiasme waarmee gedanst wordt is prachtig om als toeschouwer te ervaren. Het dansen wordt met zoveel passie gedaan, dat het publiek al snel het gevoel en de drang krijgt om mee te doen, wat door Vince al snel opgemerkt wordt en daar dan ook handig op inspeelt door de grote publieksschare in beweging te zetten op het nummer ‘Celebration’ van Kool & the Gang.
Wij als club, zijn supertrots op dit Dansteam, met de jeugdige Vince aan het hoofd, met aan zijn zijde stille kracht Mandy, dansregiseuze Noera en VJ Jip. Maar waar het uiteindelijk om ging, is natuurlijk de geweldige beleving die de dancegroepen ons laten meemaken, met hun creatieve dansen, zowel als groep, als solo en als duo. Wat een plezier stralen zij uit en wat hebben zij ons als publiek laten zien en ervaren hoe mooi het is als je iets gevonden hebt waar je je energie en passie in kwijt kunt.
We sluiten dan ook graag af door te zeggen: Let’s Dance!
Met dank aan Wilco en Mandy voor de foto’s en filmpjes 🎥.
> Filmpjes
> Filmpjes en foto’s
Begint het bij jou nu ook te kriebelen? We hebben op vrijdag 1 augustus een gratis Proefles Stijldansen en op vrijdag 5 september willen we weer een Basiscursus en Gevorderdencursus gaan starten. Lees meer…



